سمینار استراتژی‌های افزایش درآمد در کسب و کار دام کوچک برگزار می‌شود

سمینار استراتژی‌های افزایش درآمد در کسب‌و‌کار دام کوچک، برای اولین بار در ایران با حضور مدیران ثروت‌آفرین موفق دامپزشکی، با هدف تقویت فرهنگ کارآفرینی، هفتم دی‌ماه ۹۶ در تهران برگزار می‌شود.

سلامت وت – اشتغال فارغ‌التحصیلان رشته دامپزشکی،‌ موضوعی است که در سال‌های اخیر به یکی از دغدغه‌های کارشناسان و متصدیان این حوزه تبدیل شده است و مانند بسیاری از عرصه‌های دیگر،‌ بدون حمایت از کارآفرینی نمی‌توان بر مشکل بیکاری فارغ‌التحصیلان این رشته فائق آمد و یا عرصه کسب‌وکار آنها را بهبود بخشید.

در همین راستا،‌نیاز به تقویت فرهنگ کارآفرینی در عرصه دامپزشکی بیش از هر زمان احساس شود. همین مسئله، ‌هدف اصلی سمیناری است که تحت عنوان «استراتژی‌های افزایش درآمد در کسب‌و‌کار دام کوچک»، برای اولین بار در ایران با حضور مدیران موفق در حوزه دامپزشکی، هفتم دی‌ماه ۹۶ در تهران برگزار می‌شود.

در این سمینار مدیران ثروت‌آفرین دامپزشکی، در راستای بهبود فضای کسب‌وکاری فعالان عرصه دامپزشکی و دام‌های کوچک، به ارائه تجارب و آموخته‌های خود می‌پردازند.

به گزارش سلامت وت، از مهم‌ترین مزیت‌های این رویداد حضور چهره‌های شاخص کارآفرینی در عرصه دامپزشکی است. این سمینار با حضور دکتر محمد ملازم، دکتر ایمان معماریان،‌ دکتر پیام محبی، دکتر محمد مهدی دهقان، دکتر محمد مهاجر، دکتر یحیی علوی و فراز بلبلی برگزار می‌شود.

مطابق اعلام دبیرخانه برگزاری این سمینار، به شرکت کنندگان در این رویداد، گواهی‌نامه معتبر اعطا خواهد شد.

ارتباط با سمینار

کلیه علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام در این سمینار می‌توانند به این سایت بیزنومد مراجعه کرده و یا با این شماره‌ها تماس بگیرند: (۰۹۱۰۲۳۰۸۷۲۲، ۰۹۳۵۴۴۴۱۶۱۲)

آدرس دبیرخانه این سمینار نیز عبارت است از «میدان انقلاب، خیابان فرصت شیرازی، نرسیده به کارگر شمالی، کوچه پیرنیا، بن بست اول، پلاک ۴ طبقه سوم». آدرس ایمیل یا رایانامه این همایش نیز در اینجا درج شده است.

شایان ذکر است این سمینار در نشانی تهران، بزرگراه رفسنجانی (نیایش)، شهرک نور (فجر)، تالار آدینه برگزار می‌شود، جزئیات دقیق‌تر این نشانی را می‌توانید در اینجا ببینید.

اهداف سمینار

در وب‌سایت این سمینار درباره این رویداد می‌خوانیم:

«شرایط جدید پیشروی ایران و چشم‌انداز رشد حوزه دام کوچک بر اساس پیش‌بینی‌های بزرگان این حوزه در سال‌های آتی، نشان‌دهنده ابتدای راهی است که اقتصاد این حوزه با صلابت در آن قدم خواهد گذاشت.

با شروع این فصل جدید در توسعه اقتصادی این حوزه، لازم است تا ظرفیت‌های عظیم بالقوه، بالفعل شود. امروزه ساختار اقتصادی این رشته در سراسر دنیا منوط به توسعه پایدار بر پایه نوآوری، خلاقیت و استفاده از دانش استوار است و توسعه کارآفرینی و مدیریت کسب و کار در این حوزه، اصلی‌ترین عامل زمینه ساز آن خواهد بود.

آشنایی با آخرین راه کارها و فنون علمی در حوزه کارآفرینی و کسب و کار موفق استفاده از سخنرانان کلیدی و ارتباط موثر با بزرگان و کارآفرینان موفق حوزه ی دام کوچک از اهداف اصلی این همایش است. نتیجه شرکت در این رویداد بزرگ ملی دستیابی به موفقیت و پیدا کردن یک طرز فکر کارآفرینی و مدیریتی در رشد کسب و کار حوزه ی دام کوچک شما خواهد بود».
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *