نمایشگاه پرورش اسب حیوانات همزیست

نمایشگاه بین‌المللی پرورش اسب، حیوانات همزیست

این نمایشگاه با حمایت سازمان دامپزشکی کشور برگزار می‌شود و در آن تولیدکنندگان و پرورش‌دهندگان اسب کشور حضور دارند.

سلامت وت – اولین نمایشگاه بین‌المللی پرورش اسب، حیوانات همزیست و فرآوردها، ۸ تا ۱۱ اسفندماه ۱۳۹۶، در نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب تهران، برگزار می‌شود.

اولین نمایشگاه بین المللی پروش اسب، حیوانات همزیست و فرآوردها با حمایت سازمان دامپزشکی کشور برگزار می‌شود و در آن تولیدکنندگان و پرورش‌دهندگان اسب کشور حضور دارند. ساعات کار این نمایشگاه چهارروزه، از ۱۰ صبح تا ۱۸ عصر خواهد بود.

اهداف این نمایشگاه عبارت است از: معرفى نژادهاى اصیل ایرانى، بالا بردن پتانسیل‌هاى این صنعت با توجه به موقعیت ویژه ایران در خاورمیانه، ارائه فرصت به شرکت‌ها و تولیدکنندگان به منظور معرفى به بازارهاى هدف، معرفى بازار ایران براى جذب سرمایه گذارى داخلى و خارجى، آشنایى مستقیم تولیدکنندگان و مصرف کنندگان، معرفى و حضور صنایع مربوط به کلینیک ها و دامپزشکى، معرفى و حضور صنایع تولیدى غذا و دارو مربوط به اسب و حیوانات همزیست، معرفى و حضور صنعت چرم، تولیدات البسه و تجهیزات ویژه سوارکارى، معرفى و حضور کلیه شرکت‌ها فعال در زمینه مشاوره، خرید و تجهیز صنایع مربوط به اسب و حیوانات همزیست و  معرفى و حضور صنعت بیمه و بانک هاى داخلى و بین المللى معرفى صنعت گردشگرى (صنعتى، سیاحتى، سلامت).

همچنین برگزار کنندگان این نمایشگاه، دلائل برگزاری این نمایشگاه را این چنین برشمرده اند: خروج از رکود در صنعت هاى مذکور (مستقیم و غیر مستقیم) با توجه به بازار مناسب این صنعت در عرصه بین الملل و خاورمیانه ترویج و تاکید بر اقتصاد مقاومتى و صادرات غیر نفتى، تبدیل اقتصاد سنتى به صنعتى در روستاها و شهرهاى کوچک و جلوگیرى از مهاجرت به کلانشهرها، اشتغال‌زایى، وجود نمایشگاه و بازارهاى هدف بالقوه و بالفعل در کشورهاى همسایه مثل ترکیه، روسیه، ترکمنستان و کشورهاى حوزه خلیج فارس، منطقه خاور میانه و آسیا شرقى.

لازم به ذکر است نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب، در نشانی تهران، بزرگراه خلیج فارس، روبروی مرقد قرار دارد.

پوستر این نمایشگاه را در زیر ببینید (برای نمایش نسخه باکیفیت‌تر روی عکس کلیک کنید):

نمایشگاه پرورش اسب حیوانات همزیست

نمایشگاه پرورش اسب حیوانات همزیست
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *