مشت‌ زدن یک مرد به کانگورو برای نجات سگ بی‌عرضه!

ویدئوی جالب و محبوب نبرد و مشت‌ زدن یک مرد به یک کانگورو برای نجات سگ‌اش، یک داستان پشت‌پرده غم‌انگیز دارد.

در این ویدئو کانگورویی را می‌بینیم که با سگ یک مرد گلاویز شده و بیم آسیب دیدن سگ وجود دارد. صاحب سگ مداخله می‌کند، حواس کانگورو را پرت می‌کند و بعد برای دور کردن‌اش، مشتی حواله‌اش می‌کند و کانگورو با حالتی مبهوت و شک‌زده از مداخله مرد، صحنه را ترک می‌کند!

این ویدئو از طریق یوتیوب، آپارات و نیز تلگرام، شاید میلیون‌ها بار دیده شده باشد.

داستان گرفته شدن این ویدئو

گریگ تانکینز و دوستانش تصمیم گرفته بودند که برای شکار گرازهای بزرگ بروند. در این سفر دوست ۱۹ ساله آنها به نام کایلم بارویک هم همراه آنها بود و سفر در واقع برای شادی او ترتیب داده شده بود.

متأسفانه او مبتلا به بیماری سرطان غیرقابل درمانی به نام سارکوم یوئینگ شده بود که یک تومور بدخیم استخوانی است.

ویدئویی که مشاهده کردید البته ۶ ماه پیش گرفته شده و تازه الان همه‌گیر شده است. ویدئو را یکی از دوستان گریگ و کایلم به نام، گرگ بلوم گرفته بود. او مأموریت داشت که جریان این سفر را که شاید آخرین سفر آنها با دوستشان بود، مستند کند.

متأسفانه کایلم، چند هفته بعد از این سفر درگذشت و زنده نماند که همه‌گیر و محبوب شدن ویدئویی که خیلی دوست‌اش داشت را ببیند.

او دو سال تمام در حال مبارزه با بیماری سرطان بود و صفحه‌ای هم برای جمع‌آوری کمک ایجاد کرده بود که در زمان زنده ماندنش، چندان مورد توجه قرار نگرفت.

او چند روز قبل از فوت‌اش، در بیمارستان با دختری که از کودکی دوست‌اش داشت، ازدواج کرده بود.

اما حالا که درگذشته و این ویدئو محبوب شده، خیلی‌ها دوست دارند توجه بینندگان ویدئو را به بیماری سرطان و به خصوص بیماری سارگوم یوئینگ که تنها ۱٫۴ درصد کل بودجه تحقیقاتی در مورد بیماری سرطان را دریافت می‌کند، جلب کنند.

تصور کنید که اگر هر بیننده کلیپ، کمک مختصری به انجمن‌های خیریه و مؤسسات تحقیقاتی کند، چقدر این کارزار می‌تواند موفق باشد.

منبع: یک پزشک
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *